خط های روزگار

خط های روزگار
ورود شما به خط های روزگار را خیر مقدم عرض می نماییم.
به دلیل بروز بودن سایت لطفا از سایر صفحات وب هم دیدن نمایید.

تبلیغات هزینه نیست بلکه زمینه سازی برای معرفی وب خود به دیگران و درآمد زایی برای شماست .

نويسندگان
علی بابازاده
موضوعات وب
آهنگ(۱٦)
دانلود(۱٥)
عکس(٧)
موزیک(٧)
بهار(٥)
دانلود آهنگ(٥)
گزارش(٤)
هنر(٤)
آهنگ جدید(٤)
تصاویر(۳)
جدید(۳)
دولت(۳)
المپیک(۳)
خبر(۳)
بیماری(٢)
درمان(٢)
فوتبال(٢)
ایران(٢)
تیم(٢)
الف(٢)
رژیم(٢)
بدن(٢)
تتلو(٢)
واکنش(٢)
ریو(٢)
نیوز(٢)
میگنا(٢)
حامد همایون(٢)
پونک(٢)
امیر تتلو(٢)
بهار نیوز(٢)
بهار خبر(۱)
به گزارش(۱)
مثل شیر(۱)
موزیک جدید(۱)
ساسی(۱)
علیشمس(۱)
آهنگ جدید حامد همایون(۱)
دانلود آخر شب(۱)
آهنگ همایون(۱)
مسعود صادقلو(۱)
سیروان(۱)
اردلان طعمه(۱)
حالم بده(۱)
مهدی احمدوند(۱)
مهدی جهانی(۱)
آلامتو(۱)
مگه(۱)
داعش(۱)
گرام(۱)
غذایی(۱)
نود(۱)
بازیکن(۱)
نیمه گمشده(۱)
پزشکی و سلامت(۱)
شکم(۱)
متن آهنگ(۱)
یوفا(۱)
خسروی(۱)
فال روزانه(۱)
دانلود موزیک(۱)
دانلود کتاب(۱)
وارث(۱)
دفاع(۱)
قاب عکس(۱)
آخر قصه(۱)
شادمهر(۱)
لاغری(۱)
میهن(۱)
متن(۱)
تنهام(۱)
خبری(۱)
نقل(۱)
دوباره عشق(۱)
مگه میشه(۱)
خرید کتاب(۱)
اقتصاد(۱)
هاشمی(۱)
غذا(۱)
کنکور(۱)
مرگ(۱)
بلاگ(۱)
کتاب(۱)
فیلم(۱)
اخبار(۱)
بازیگر(۱)
همایون(۱)
جهان(۱)
رفسنجانی(۱)
کشور(۱)
آلمان(۱)
آمریکا(۱)
گوشی(۱)
تبلیغاتایبنا - کتاب«سیاست‌گذاری کتاب کودک» منتشر شد


 

 • ایبنا - کتاب«سیاست‌گذاری کتاب کودک» منتشر شد

  تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۱

  کتاب «سیاست‌گذاری کتاب کودک» شامل پنج گفت‌وگو با مدیران فرهنگی از سوی نشر حوا منتشر شد.

  کتاب«سیاست‌گذاری کتاب کودک» منتشر شد
  به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) کتاب «سیاست‌گذاری کتاب کودک» که به تازگی توسط مهدی شعبانی گردآوری و از سوی نشر حوا منتشر شده، شامل گفت‌وگوی سیدعلی کاشفی خوانساری با پنج مدیر فرهنگی از جمله احمد مسجدجامعی، مرحوم محمدعلی شجاعی، محسن پرویز، دکتر محمدرضا وصفی و علی اصغر سیدآبادی درباره سیاست‌های کلی و برنامه‌های رشد و توسعه کتاب کودک است.
   
  احمد مسجدجامعی، وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی در این گفت‌وگو ضمن مرور عملکرد هیات نظارت بر کتاب کودک و نوجوان در زمان تصدی او و برپایی منظم جلسات هیات به شکل هر دو هفته یکبار، از هیات نظارت بر کتاب کودک به‌عنوان اتاق فکری یاد می‌کند که توانست اتفاقات و تحولات مثبتی را در آن دوره در عرصه کتاب کودک رقم بزند. وی همچنین حمایت از تاسیس نهادهای مدنی و صنفی کتاب کودک و راه‌اندازی نشریه «کتاب ماه کودک و نوجوان» را از تحولات مثبت دوره تصدی خود ارزیابی می‌کند.
   
  مرحوم محمدعلی شعاعی، معاون فرهنگی دولت‌های هشتم و نهم، سهم کتاب و برنامه‌های فرهنگی کودکان را در سیاستگذاری‌های فرهنگی ناکافی می‌داند و تاکید می‌کند باید نیمی از بودجه، برنامه‌ها و توان حوزه فرهنگ بر کودکان متمرکز گردد چرا که تحول و پیشرقت در تمامی حوزه‌های کتاب وابسته به رشد کتاب کودک است.
   
  محسن پرویز، معاون فرهنگی وزارت ارشاد در دوره وزارت صفارهرندی، نقطه شروع و کلید برنامه‌های کتاب کودک را تشکیل «هیأت نظارت بر کتاب کودک و نوجوان» به شکلی قدرتمند و تأثیرگذار می‌داند و از دولت فعلی بابت بی‌توجهی به مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی، مبنی بر تشکیل منظم هیأت نظارت کودک و دخالت دادن نظرات هیات در همه برنامه‌ریزی‌های فرهنگی انتقاد می‌کند.
   
  مجموعه مصاحبه‌های سیدعلی کاشفی خوانساری با مدیران فرهنگی را مهدی شعبانی گردآوری کرده و نشر حوا آن را با قیمت هشت هزار و 800 تومان منتشر کرده است.
   
  Share/Save/Bookmark

  کد مطلب: 241434

   


تاريخ : ۱۳٩٥/٧/٢٩ ساعت: ٧:۳٦ ‎ق.ظ ا نویسنده : علی بابازاده ا نظرات ()
تگ ها :بدهکارترین کشورهای دنیا کدامند؟


 

 • بدهکارترین کشورهای دنیا کدامند؟
  نرخهای بهره پایین به معنای آن است که استقراض برای مردم و دولت‌ها ارزان‌تر بوده و دولت‌ها می‌توانند با استقراض هزینه‌ بیشتری داشته باشند.

  گزارش رقابت پذیری جهانی «مجمع جهانی اقتصاد» به بررسی سلامت مالی و ریسک‌های کشورهای سراسر جهان پرداخته است. یکی از جالب‌ترین و مهم ترین رتبه‌ بندی‌ها، سطح بدهی دولت است. بررسی سطح بدهی ناخالص دولتی به عنوان درصدی از تولید ناخالص داخلی نشان می‌دهد یک کشور تا چه میزان می‌تواند بدون متحمل شدن بدهی بیشتر، بدهی‌های خود را بازپرداخت کند و روشن است که هرچه نسبت بدهی به تولید ناخالص داخلی پایین‌تر باشد، بهتر است.

  پایگاه خبری «بیزینس اینسایدر» به بررسی 19 کشور پرداخته که بالاترین نرخ بدهی دولتی را در جهان دارند. این کشورها عبارتند از:

  ۱- ژاپن(۲۴۸.۱ درصد)

  نسبت بدهی به تولید ناخالص داخلی این کشور فوق‌العاده زیاد است. ژاپن در وضعیت دشواری قرار دارد و اقتصادش به کندی رشد می‌کند. بانک مرکزی این کشور در حال حاضر نرخ‌های بهره منفی را برای تحرک بخشیدن به رشد اقتصادی به اجرا گذاشته است.

  ۲- یونان(۱۷۸.۴ درصد)

  این کشور همچنان از بحران بدهی دولتی سال ۲۰۱۰ رنجور است. آتن پس از اینکه وام دهندگان بین‌المللی به دفعات به این کشور کمک مالی کردند، همچنان برای بازپرداخت بدهی خود دچار زحمت بوده و به اجرای ریاضت اقتصادی دشوار ادامه می‌دهد.

  ۳- لبنان(۱۳۹.۱ درصد)

  این کشور سابق بر این یک مقصد گردشگری بود، اما جنگ در سوریه و آشفتگی سیاسی داخلی، ناآرامی‌هایی در سراسر این اقتصاد بوجود آورده است.

  ۴- ایتالیا(۱۳۲.۶ درصد)

  این کشور از نظر نسبت بدهی به تولید ناخالص داخلی، دومین رتبه بالا را در میان اقتصادهای منطقه یورو دارد. ایتالیا همچنین در بحبوحه لحظات حساسی در تاریخ خود قرار دارد زیرا قرار است به زودی درباره اصلاحات قانون اساسی یک همه پرسی برگزار کند.

  ۵- پرتغال(۱۲۸.۸ درصد)

  پرتغال در اواسط سال ۲۰۱۴ از برنامه کمک مالی بین‌المللی خارج شد و همچنان تلاش می‌کند از نظر اقتصادی نیروی تازه‌ای به دست آورد.

  ۶- جامائیکا(۱۲۴.۳ درصد)

  صنعت خدمات جامائیکا ۸۰ درصد از تولید ناخالص داخلی را تشکیل می‌دهد اما جرم و جنایت بالا، فساد و نرخ بالای بیکاری، نرخ رشد اقتصادی این کشور را پایین آورده است.

  ۷- کاپه‌ورده(۱۱۹.۳ درصد)

  این کشور جزیره‌ای یک اقتصاد خدمات محور دارد و از فقر منابع طبیعی رنج می‌برد. به این ترتیب ناچار است ۸۲ درصد از مواد غذایی مورد نیاز خود را وارد کند که این کشور را در برابر نوسانات بازار، آسیب پذیر می‌کند.

  ۸- بوتان(۱۱۵.۷ درصد)

   کشور آسیایی کوچک بوتان ارتباط نزدیکی با هند دارد و برای کمک مالی و نیروی کار خارجی برای زیرساخت، به این کشور وابستگی زیادی دارد.

  ۹- قبرس(۱۰۸.۷ درصد)

  این کشور که از بحران بدهی یونان آسیب دید همچنان به احیا ادامه می‌دهد و موفق شده نسبت بدهی به تولید ناخالص داخلی را از ۱۱۲ درصد در سال گذشته کاهش دهد.

  ۱۰- بلژیک(۱۰۶.۳ درصد)

  این کشور به دلیل استقرار نهادهای نظارتی اتحادیه اروپا در بروکسل، مقر شماری از قدرتمندترین افراد جهان است، اما به دلیل مقررات محدودکننده مالیاتی و نیروی کار، متحمل سطح بالای بدهی دولتی شده است.

  ۱۱- آمریکا(۱۰۵.۸ درصد)

  این وضعیت ممکن است در چندماه آینده که باراک اوباما دفتر کار خود را ترک می‌کند و هیلاری کلینتون یا دونالد ترامپ، یکی از دو نامزد انتخابات ریاست جمهوری، قدرت را به دست می‌گیرند، تغییر کنند. بانک مرکزی آمریکا در آستانه افزایش نرخ‌های بهره قرار دارد.

  ۱۲- باربادوس(۱۰۳ درصد)

  این کشور که یک بهشت مالیاتی به شمار می‌رود، ثروتمندترین و توسعه یافته‌ترین کشور در شرق کارائیب است، اما دورنمای رشد اقتصادی این کشور تحت تاثیر تدابیر ریاضتی که به منظور مقابله با اثرات بحران اعتباری هشت سال پیش اجرا می‌شوند، ضعیف مانده است.

  ۱۳- اسپانیا(۹۹ درصد)

  اسپانیا مانند بسیاری از کشورهای حوزه یورو تلاش می‌کند برای رونق بخشیدن به رشد اقتصادی، بهره‌وری در سراسر کشور را افزایش دهد.

  ۱۴- سنگاپور(۹۸.۲ درصد)

  این کشور یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان است و موفق شده نسبت بدهی به تولید ناخالص داخلی را از ۱۰۳.۸ درصد در سال گذشته کاهش دهد. در این بین دولت تلاش می‌کند راه‌های جدیدی را برای رشد اقتصاد و افزایش بهره‌وری پیدا کند.

  ۱۵- فرانسه(۹۶.۸ درصد)

  نسبت بدهی به تولید ناخالص داخلی دولت فرانسه امسال که این کشور با بهره‌وری ضعیف و دستمزدها در کشمکش بوده، افزایش یافته است.

  ۱۶- ایرلند(۹۵.۲ درصد)

  این کشور با موفقیت در فاینانس مجدد بخش زیادی از بدهی‌ بانکی خود، موفق شده است نسبت بدهی به تولید ناخالص داخلی را از ۱۲۲.۸ درصد در سال گذشته کاهش دهد.

  ۱۷- اردن(۹۱.۷ درصد)

  مجمع جهانی اقتصاد اعلام کرده پرداختن به چالش‌های اقتصاد کلان برای آزاد کردن اعتبار دولتی برای سرمایه‌گذاری‌های بهبود دهنده رقابت پذیری اردن، کلیدی به شما می‌رود زیرا این کشور به دلیل همجواری با سوریه و عراق از نظر ژئوپولیتیک با مشکلاتی روبه‌رو بوده است.

  ۱۸- گامبیا(۹۱.۶ درصد)

  مجمع جهانی اقتصاد در گزارش خود اعلام کرده این کشور آفریقای غربی تنها با مشکل سطح بالای بدهی دولتی نسبت به تولید ناخالص داخلی روبرو نیست بلکه دسترسی به فاینانس و مقررات دشوار ارز خارجی هم انجام کسب و کار در این کشور را مشکل کرده است.

  ۱۹- کانادا(۹۱.۵ درصد)

  در حالیکه کانادا در رتبه بندی رقابت پذیری  مجمع جهانی اقتصاد، بعد از آمریکا قرار دارد اما نسبت بدهی به تولید ناخالص داخلی پایین‌تری دارد. آمریکا از نظر کیفیت موسسات، فضای اقتصادکلان و بهداشت و در مان و آموزش ابتدایی پس از کانادا قرار دارد.

   


تاريخ : ۱۳٩٥/٧/٢٥ ساعت: ۱۱:۱۸ ‎ب.ظ ا نویسنده : علی بابازاده ا نظرات ()
تگ ها :اتصال دو کامپیوتر به یکدیگر" آموزش "


 

 • اتصال دو کامپیوتر به یکدیگر" آموزش "
  Connecting two computers to each otherConnecting two computers to each other

  اتصال دو کامپیوتر به یکدیگر” آموزش ” : هیچ وقت دوست داشته اید که بتوانید هنگامی که در اتاق کارتان در خانه نشسته اید ، به برخی از فایل های موجود روی کامپیوتر محل کارتان دسترسی داشته باشید ؟

  اتصال دو کامپیوتر به یکدیگر" آموزش "

  اتصال دو کامپیوتر به یکدیگر” آموزش “

  شما می توانید کامپیوتر خود را طوری تنظیم کنید که از هر نقطه ی جهان ، به طور مجازی قابل دسترس باشد . راه های مختلفی برای انجام این کار وجود دارد ، از جمله ساختن ابزارها ، برنامه های قابل دانلود و راه حل های مربوط به مرورگرها .

  • استفاده از دسکتاپ ویندوز از راه دور

  ۱- Remote Desktop را روی کامپیوتری که می خواهید به آن دسترسی داشته باشید ، فعال کنید .

  این کار را برای این انجام می دهیم که کامپیوتر های دیگر بتوانند به آن متصل شوند . شما می توانید این مورد را در نسخه های ویندوز Pro XP ، ویستا ، ۷ و ۸ فعال کنید . این روش مستلزم آن است که شما روی همان شبکه ای که می خواهید به آن دسترسی داشته باشید قرار بگیرید ، یا از طریق روتر و یا از طریق یک VPN .

  دکمه ویندوز + Pause را فشار دهید تا منوی System باز شود ، و یا روی Start menu کلیک کرده و روی My Computer راست کلیک کنید . سپس روی لینک ” Remote Settings ” در سمت چپ پنجره کلیک کنید .

  گزینه ی ” Allow remote connections to this computer” را تیک دار کنید . شما می توانید برخی گزینه های پیشرفته را نیز با کلیک بر روی Advanced تنظیم کنید .

  ۲- اضافه کردن کاربران

  شما نیاز خواهید داشت که تنظیم کنید کدامیک از کاربران اجازه داشته باشند تا از راه دور وارد سیستم شوند .

  روی دکمه ی ” Select user ” کلیک کنید و سپس دکمه ی Add را بزنید . در این قسمت می توانید کاربران مورد نظر را اضافه کنید .

  ۳- نام سیستم را بیابید .

  هنگامی که می خواهید به کامپیوتری متصل شوید ، نیاز به این دارید که نام سیستم را بدانید . شما می توانید با فشردن کلید ویندوز + Pause به دنبال ” computer name ” بگردید .

  ۴- حالت Sleep را غیرفعال کنید .

  شما نمی توانید به کامپیوتری که در حالت Sleep و یا Hibernate قرار دارد ، متصل شوید . برای اتصال از راه دور ، باید مطمئن شوید که کامپیوتر مورد نظر در این دو حالت قرار نداشته باشد .

  Control panel را باز کرده و Power Option را انتخاب کنید . شما احتمالا برای دیدن این آیکون باید Views را تغییر دهید .

  بر روی لینک ” Change plan settings ” کلیک کنید . و سپس حالت های Sleep و Hibernate را بر روی ” هرگز ” تنظیم کنید و دکمه ی ” Save changes ” را در انتها کلیک کنید .

  ۵- اتصال به کامپیوتر

  – به کامپیوتری که می خواهید از آن برای اتصال به کامپیوتر مورد نظر ( Remote computer ) استفاده کنید ، وارد شوید .

  – بر روی Start menu کلیک کرده و در قسمت Search ، عبارت ” Remote Desktop Connection  ” را وارد کنید و آن را یافته و باز کنید .

  – سپس نام سیستمی که می خواهید به آن متصل شوید را وارد کنید .

  – سپس نام کاربری را که با آن متصل شده اید را وارد نمایید . پس از آن بر روی دکمه ی ” Show options ” کلیک کرده تا گزینه های پیشرفته برای اتصال شما باز شوند .

  شما می توانید از این گزینه ها برای عملکرد بهتر صدا و صفحه نمایش استفاده کنید . بر روی گزینه ی Connect کلیک کرده تا به کامپیوتر متصل شوید . وقتی اتصال برقرار شود ، صفحه نمایش کامپیوتر دیگر ، در پنجره ای روی کامپیوتر شما ، نمایش داده خواهد شد . قابل ذکر است که شما از این طریق می توانید به وسیله ی گوشی های هوشمند و یا تبلت نیز به کامپیوتر مورد نظر متصل شوید ، به شرط آنکه ویندوز کامپیوترتان ۸ و یا ۸٫۱ باشد .

  با این روش شما قادر خواهید بود دو کامپیوتر را به یکدیگر متصل کنید

  شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

   


تاريخ : ۱۳٩٥/٧/٢٠ ساعت: ۳:٤٦ ‎ق.ظ ا نویسنده : علی بابازاده ا نظرات ()
تگ ها :مجیدی به عیادت پورحیدری رفت


 

 • مجیدی به عیادت پورحیدری رفت

  چهارشنبه ۷ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۹

  مجیدی به عیادت پورحیدری رفت

  کد مطلب : 117299

  گروه ورزشی: مربی سابق استقلال به عیادت پورحیدری رفت.

  فرزاد مجیدی  امروز باحضور در بیمارستان ایرانمهر به عیادت منصور پورحیدری رفت و جویای احوال او شد
  منصور پورحیدری چند روزی است برای پیگیری بیماری اش در بیمارستان بستری شده است.

  ۰

  داغ کنید   


تاريخ : ۱۳٩٥/٧/۸ ساعت: ۱۱:٠٥ ‎ب.ظ ا نویسنده : علی بابازاده ا نظرات ()
تگ ها :دانلود بازی اکشن دژ نهایی برای اندروید Final Fortress – Idle Survival v1.2


 

 • دانلود بازی اکشن دژ نهایی برای اندروید Final Fortress – Idle Survival v1.2

  بدون دیدگاه | کد خبر: 138387 |

  ۰۳ / ۰۷ / ۱۳۹۵ | |

  بازی اکشن دژ نهایی , دانلود بازی اکشن دژ نهایی , اندروید , بازی اندروید , دانلود بازی اندروید , بازی برای اندروید بازی اکشن دژ نهایی توضیحات : زمان بازسازی است. دنیا به زامبی‌های بیکار تعلق دارد و همه کاری که می‌توانید انجام دهید این است که با لمس کردن غرایز خود را بیدار […]

  مجله اینترنتی ایران استایل

  بازی اکشن دژ نهایی , دانلود بازی اکشن دژ نهایی , اندروید , بازی اندروید , دانلود بازی اندروید , بازی برای اندروید , موبایل اندروید , جدیدترین بازی ها برای اندروید , بازی باحال برای اندروید , بازی جذاب اندروید , بازی اکشن دژ نهایی برای اندروید ,

  بازی اکشن دژ نهایی , دانلود بازی اکشن دژ نهایی , اندروید , بازی اندروید , دانلود بازی اندروید , بازی برای اندروید

  بازی اکشن دژ نهایی

  بازی اکشن دژ نهایی , دانلود بازی اکشن دژ نهایی , اندروید , بازی اندروید , دانلود بازی اندروید , بازی برای اندروید , موبایل اندروید , جدیدترین بازی ها برای اندروید , بازی باحال برای اندروید , بازی جذاب اندروید , بازی اکشن دژ نهایی برای اندروید ,

  توضیحات :

  زمان بازسازی است. دنیا به زامبی‌های بیکار تعلق دارد و همه کاری که می‌توانید انجام دهید این است که با لمس کردن غرایز خود را بیدار کنید. جامعه دژ خود را رشد دهید، بازماندگان را جمع‌آوری کنید، و پس از شیوع ویروس‌ها بازیابی نمایید.

  ارز دنیا در حال حاضر بنزین است. بر روی زامبی‌ها لمس کنید، بر روی بازماندگان کلیک نمایید و از منابع خود استفاده کنید تا انواع اتاق‌ها را بسازید، اتاق‌هایی که هریک به یک وظیفه منحصربه‌فرد اختصاص دارد. مواد غذایی را پرورش دهید، برق تولید کنید، و برج خود را از روی نقشه‌ها بسازید.

  در میان ارواح گم‌شده به دنبال بازماندگان بگردید تا رتبه و جامعه خود را بالا ببرید. از حرکت نترسید، هرچه بازماندگان بیشتری پیدا کنید، موفقیت بیشتری در دژ بعدی خود بدست خواهید آورد.

  از زمانی که زامبی‌ها سلطه پیدا کرده‌اند، بنزین، الماس و بازمانگان تنها چیزهای باقی‌مانده هستند که ارزشمندند. هرچه می‌توانید جمع‌آوری کنید تا به شما در بازسازی و ارتقاء منابع کمک کند. از یک بازمانده تنها به پادشاه تمامی سرزمین‌های خود تبدیل شوید.

  پیش نیاز : اندروید ۴.۰.۳ و بالاتر

  حجم : ۵۲.۱۰ مگابایت

  مطالب داغ

   


تاريخ : ۱۳٩٥/٧/٤ ساعت: ۸:٤٦ ‎ق.ظ ا نویسنده : علی بابازاده ا نظرات ()
تگ ها :دانلود آهنگ وارث شادمهر عقیلی

آهنگساز : شادمهر عقیلی

Download New Song Shadmehr Aghili | Vares Whit Text Music On Saba-Music

شروع کار در صدا سیما و انتشار آلبوم اول او از ۱۳۷۶ وارد واحد موسیقی صدا و سیما شد و در آنجا مشغول به کار شد ولی کارهایش برای کسب مجوز مشکل داشتند. به‌عنوان اولین کار «معبود» و سپس «فصل آشنایی» را اجرا کرد و بعد از آن آلبوم «بهار من» اولین کاست او بود. بهار من آلبوم بدون کلامی شامل ترانه‌های قدیمی مانند «گل گندم» و «بهار من»، «جان مریم» و... بود که شادمهر تنظیم و نوازندگی پیانو، گیتار و ویلون را در آن به عهده داشت. او در آلبومی به نام «فصل آشنایی» که کارهای دیگر خوانندگان پاپ آن روزگاران در ایران، هم در آن جای داشت سه آهنگ به نام‌های «باغ زندگی» به همراهی علیرضا عصار «معبود» و «فصل آشنایی» را ارائه کرد. سپس در آلبومی به نام «نازنین» باز هم به همراهی دیگر خوانندگان، دو آهنگ «قفس» و «تو بی‌نهایت شب» را ارائه کرد.

متن آهنگ وارث شادمهر

دانلود آهنگ جدید شادمهر عقیلی وارث


تاريخ : ۱۳٩٥/٧/۳ ساعت: ۱۱:٠٥ ‎ب.ظ ا نویسنده : علی بابازاده ا نظرات ()
تگ ها : شادمهر ، وارث ، دانلود ، آهنگ جدید 


 

 • به نام خدا

  در این فصل سه تمرین موثر برای شیش تیکه کردن شکم ارائه میدیم ,این حرکات از لحاظ کیفیت و سرعت انجام و همچنین سادگی در عین موثر بودن مواردی هستند که برای شما در نظر گرفتیم.

  با رعایت رژیم غذایی مناسب,صبرو حوصله و استمرار در انجام حرکات بدنسازی مناسب و شکمی شیش تیکه برای خود بسازید.


  تمرین 1 :

  پشت به زمین دراز بکشید و پاهای خودتون رو تا بالای شکم  بالا بیارید بدون آینکه زانوهاتون خم بشن دستاتون رو در کنار بدن قرار بدید و کاملا صاف باشن ,حالا پاهای خودتون رو به آرامی به سمت راست و سپس به سمت چپ حرکت دهید طوری که در انتهای حرکت تنها 10 الی 20 سانتی متر با زمین فاصله داشته باشن .همچنین جهت افزایش فشار میتونید در انتهای حرکت لحظه‌ای مکث کنید و یا از وزنه پا جهت افزایش فشار و سخت کردن حرکت استفاده کنید . این حرکت برای چربی سوزی در پهلوها بسیار مناسبه.

  تمرین 2 :

  همون دراز نشست معروف خودمونه اما با این تفاوت که :
  شانه‌هاتون رو از زمین بلند کنید و قوس کمی به کمر خود بدین در همین حالت که شانه‌هاتون از زمین بلند شده ( حدود 10 تا 15 سانتی متر ) مرتب قوس کمری رو باز و بسته کنید یعنی بدون اینکه بیشتر از مقدار فوق بدنتون رو بالا بکشید سعی کنید با نهایت قدرت عضلات شکم خودتون رو منقبض کنید و این حالت رو برای 2 تا 4 ثانیه حفظ کنید سپس عضلات شکم رو شل کرده ( به مدت 1 ثانیه ) و دوباره حالت فوق رو ایجاد کنید.


  نکته : قوس کمر نباید به نحوی باشه که سبب آسیب به ستون فقرات بشه بلکه تنها کمی قوس جهت تمرکز فشار به ناحیه شکم کافیه و هدف اعمال فشار با قوس کمر نیست بلکه اعمال فشار رو خود فرد با سفت و محکم کردن و اعمال فشار بر این عضلات ایجاد میکنه هدف از قوس کمر افزایش تمرکز فشاره.

  تمرین 3 :

  پشت به زمین دراز بکشید, کاملا صاف و دستا کنار بدن ,حالا پاهای خودتون رو در حالی که از زانو جمع می کنید به سمت شکم خودتون بیارید و سعی کنید زانوهاتون رو با سینه تماس بدین سپس پاهاتون رو به سمت بالا پرس کنید طوری که بالای شکمتون قرار بگیرن ,حالا اونارو در همین حالت که زانوهاتون نیز صاف باشه به سمت آغاز حرکت ( زمین ) حرکت بدین و این سیکل رو ادامه بدین, توجه کنید که کلیه حرکات باید به آرامی انجام بشه و برای افزایش فشار میتونید از وزنه پا استفاده کنید.

  در فصل بعد به برسی چند عامل موثر برای کاهش زمان رسیدن به شکم شیش تیکه میپردازیم.

  =>فصل چهارم:7 عامل موثر برای زودتر رسیدن به شکم شیش تیکه<=

   


تاريخ : ۱۳٩٥/٧/٢ ساعت: ٩:۳۸ ‎ب.ظ ا نویسنده : علی بابازاده ا نظرات ()
تگ ها : رژیم ، لاغری ، بدن ، غذایی


امکانات وب